Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Kaip tai pavadint jeigu mano atsakymą "Ūmi paranoja" į šitą Lino komantarą <...>
    Atsakymas buvo pateiktas į Lino pasisakymą, bet tiems pamąstymams, kuriuos išsakė Linas, pritaria daug kas. Todėl į tavo atsakymą galima pažvelgti ne kaip į atsakymą konkrečiai Linui, tačiau kaip į atsakymą visiems, kurie šiems pasvarstymams pritaria. O čia jau ir atsiranda daugiskaita
    Parašė Kema Rodyti pranešimą
    Palygink su virsuj esancia citata. Jauti skirtuma? Kuom komentaru paskaiciavimas yra realesnis???
    Žinoma, tai nieko neįrodo. Negalima tokių straipsnių komentarų priimti už visiškai tikslią miestiečių pociziją. Nors, manau, kad būtent šis paskaičiavimas yra kur kas realesnis.
    Be abejo, „jaučiu“ skirtumą. Turiu savo nuomonę. Šią nuomonę remiu tik tuo, ką matau, kur kas daugiau pritariančių žmonių arenai Nemuno saloje, tarp kurių yra ir deep'as, ir tu

    Taigi, kad konkrečiai tas paskaičiavimas dar nėra įrodymas, manau neprieštarausi. O, kad galiu turėti savo nuomonę, turbūt taip pat Kadangi dar ir randu kuo tą nuomonę pagrįsti, tai nematau tame pasisakyme nieko blogo. Beje, pritariančių arenai Nemuno saloje didesniąją dalį matau ne vien šiame forume. Kaip minėjau, nesuskaičiuosiu komentarų po visais straipsniais, tačiau tendencijos man gana aiškios Žinoma, tu gali paieškoti ko nors, kur nuomonių pasiskirstymas yra kitoks, apart minėto niekinio balsavimo, kurio metu buvo agituojama balsuoti vieno interesanto prekybos centre/uose ir kur net neaišku, kiek kartų buvo galima balsuoti, kas iš esmės lemia balsavimo realumą. Paprasti argumentai, kodėl manau būtent taip, kaip manau
    Paskutinis taisė ; 2007.07.03, 14:03.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      Atsakymas buvo pateiktas į Lino pasisakymą, bet tiems pamąstymams, kuriuos išsakė Linas, pritaria daug kas. Todėl į tavo atsakymą galima pažvelgti ne kaip į atsakymą konkrečiai Linui, tačiau kaip į atsakymą visiems, kurie šiems pasvarstymams pritaria. O čia jau ir atsiranda daugiskaita
      O ką atsakysi į pasakymą dažnai išvadina.

      Leisk atsakysiu pats.
      Kadangi kauniečiai dažnai jam pritaria tai reiškia, kad tu atsakęs į Lino komentarą juos dažnai išvadini paranoikais.

      Čia jau topinės prielaidos.

      Comment


        tai ka viskas ar dar ne...?

        Skandalingai antradienį baigėsi derybos dėl Kauno sporto arenos statybų – neatvykus areną projektuojančios bendrovės „Bouygues Batiment International“ (BBI) vadovams Kauno vadovai atsisakė tęsti derybas ir demonstratyviai paliko salę. Iki oficialios derybų pabaigos beliko vos pora dienų, tačiau „Žalgirio“ vadovai mano, kad dar galima derybas sėkmingai užbaigti.

        Tuo tarpu Kauno meras Andrius Kupčinskas teigia, kad šiuo metu vykstančios derybos – stoviniavimas vietoje ir mano, kad BBI beliko nedaug šansų statyti areną Nemuno saloje. Pasak A. Kupčinsko, vargu ar bus spėta parengti koncesijos iki numatytos datos – liepos 19 dienos.
        Reklama





        „Nemanau, kad pavyks pasiekti esminį persilaužimą“, - sakė Kauno meras.


        Kauno miesto taryba įpareigojo derybinę grupę baigti derybas iki liepos 5 dienos.


        Pasak Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo viceprezidento Gedimino Navikausko, arenos projekto vadovas Jeanas – Francois Legrainas šiuo metu atostogauja ir į Kauną negalėjo atvykti, tačiau „Žalgirio“ atstovas mano, kad dar pavyks sėkmingai derybas užbaigti.


        G. Navikauskui vis dar tikint BBI projekto sėkme, A.Kupčinskas prancūzų projektą vertina skeptiškai. Tačiau Kauno meras dar kartą išsakė poziciją, kad arena turi stovėti Nemuno saloje.


        „Tikrai nesėdėsime sudėję rankų – ieškosime sprendimų miestui, kad sporto arena stovėtų kiek galima greičiau. Aš matau koalicijos narių nusiteikimą, kad sporto rūmai turi stovėti Nemuno saloje ir yra priimti atitinkami sprendimai, bet negaliu duoti jokių garantijų, kad rūmus statys būtent prancūzai", - DELFI sakė A.Kupčinskas.


        Šiuo metu jau pradėtos tilto į Nemuno salą statybos.

        Comment


          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          O ką atsakysi į pasakymą dažnai išvadina.
          Vardan abipusio supratimo, nurodysiu sąsajas (paryškinu):
          Dažnai patys vilniečiai, tokie kaip Kema ar deep'as <...>
          Jūs (Kema ir deep'as) - tai tik vieni iš vilniečių (pastariesiems ir skirta dalis „dažnai“). Sudėtinga, suprantu.

          Dabar mėginu aiškinti (tik mėginu, nesu tikras savo sėkme): vilniečiai tai daro gana dažnai (tai irgi subjektyvu, kiekvienam tas „dažnai“ gali būti skirtingas). Tu esi vilnietis, Kema yra vilnietis, yra daugiau vilniečių. Tu gali tai daryti retai (arba tik kartą), kiti paskiri vilniečiai tai gali daryti retai, tačiau visų vilniečių pasisakymus paėmus gaunamas tas „dažnai“.

          Na, tikiuosi, pavyko

          Beje, pabrėžiu, kad jokiu būdu nekaltinu visų vilniečių. Tik tam tikrą dalį.
          Paskutinis taisė ; 2007.07.03, 14:16.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            /\
            „Tikrai nesėdėsime sudėję rankų – ieškosime sprendimų miestui, kad sporto arena stovėtų kiek galima greičiau. Aš matau koalicijos narių nusiteikimą, kad sporto rūmai turi stovėti Nemuno saloje ir yra priimti atitinkami sprendimai, bet negaliu duoti jokių garantijų, kad rūmus statys būtent prancūzai", - DELFI sakė A.Kupčinskas.
            Sakykit ka norit, bet man kvepia "tabletes" statybomis.
            gera gyventi gerai

            Comment


              gal uzteks "fludinti" ?

              Comment


                Parašė Rodyti pranešimą
                Na, tikiuosi, pavyko
                Pavyko. Tikslas pasiektas. Ar ne toks tavo diskusijos tikslas? Išsisukai pats prieš save, bet visgi niekaip negaliu nustot kokių keisčiausių priielaidų prigalvoji, kad pavyktų betkokiu būdu išsisukt.

                Comment


                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                  /\


                  Sakykit ka norit, bet man kvepia "tabletes" statybomis.
                  iskur jie gaus finansavima neisivaizduoju

                  Comment


                    Parašė Marux Rodyti pranešimą
                    iskur jie gaus finansavima neisivaizduoju
                    tada statys pigią tabletė
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                      Pavyko. Tikslas pasiektas. Ar ne toks tavo diskusijos tikslas? Išsisukai pats prieš save, bet visgi niekaip negaliu nustot kokių keisčiausių priielaidų prigalvoji, kad pavyktų betkokiu būdu išsisukt.
                      O aš manau, kad tu kartais tiesiog nenori suprasti visko taip, kaip aš bandau pasakyti. Paskui, to pasekoje, turi prie ko prikibti Smagu, kad tau taip linksma, tačiau apie mano diskusijos tikslus tu tegali turėti savo nuomonę, o pastaroji tikrai nebūtinai bus teisinga, o taip pat aš galiu turėti savo nuomonę apie tavąją Manau, kad puikiai žinau ką norėjau pasakyti ir jei kažkas to nesugebėjo suprasti, tai galbūt jau visai ne mano problema. Aš stengiausi viską išdėstyti kiek įmanoma aiškiau Jei dar kada nors koks nors paskiras mano žodis ar visa frazė tau pasirodys neįkandama, visada kreipkis, padėsiu, kuo tik galėsiu
                      Paskutinis taisė ; 2007.07.03, 14:38.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        O aš manau, kad tu kartais tiesog nenori suprasti visko taip, kaip aš bandau pasakyti. Paskui to pasekoje turi prie ko prikibti Smagu, kad tau taip linksma, tačiau apie mano diskusijos tikslus tu tegali turėti savo nuomonę, o pastaroji tikrai nebūtinai bus teisinga, o taip pat aš galiu turėti savo nuomonę apie tavąją Manau, kad puikiai žinau ką norėjau pasakyti ir jei kažkas to nesugebėjo suprasti, tai galbūt jau visai ne mano problema. Aš stengiausi viską išdėstyti kiek įmanoma aiškiau Jei dar kada nors koks nors paskiras mano žodis ar visa frazė tau pasirodys neįkandama, visada kreipkis, padėsiu, kuo tik galėsiu
                        Kuo daugiau aiškini tuo labiau nusikalbi ir jau daraisi arguomentuotas juokdarys. Ops. Ir vėl galėsi sakyt kad tau visi kauniečiai pritaria ir aš juos visus išvadinau juokdariais. o kadangi jie dažnai pritaria tai dar nuolat išvadinu juokdariais.

                        Comment


                          Na, paziurejus video medziaga neatrodo viskas taip tragiskai kaip parasyta straipsnyje..bet kad vel yra dideliu sunkumu matyti..

                          Comment


                            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                            Kuo daugiau aiškini tuo labiau nusikalbi ir jau daraisi arguomentuotas juokdarys. Ops. Ir vėl galėsi sakyt kad tau visi kauniečiai pritaria ir aš juos visus išvadinau juokdariais. o kadangi jie dažnai pritaria tai dar nuolat išvadinu juokdariais.
                            Ne, nieko aš nesakysiu Gerbiu tavo nuomonę
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Navikausko ir Kupčinsko pasisakymai:

                              http://www.delfi.lt/news/economy/bus...&video=1#video

                              Comment


                                Čia jau mitas

                                Comment


                                  P.s. šviežia, ką tik radau panašia tema.

                                  "Už koncesijos sutarties dėl arenos statybos nutraukimą Kauno savivaldybei gali grėsti teismai"

                                  http://www.verslosavaite.lt/content/view/823/1/

                                  Comment


                                    Na "ant karštųjų" dabar galima daug prišnekėt, verčiau ryt ryto palaukim ir svarbiausia BBI atsako... po praeito tokio akibrokšto gerokai kaina krito, gal ir dabar kažkas panašaus nutiks (nors mano nuomone tai utopija).

                                    P.S. Ar gali, man, neišprususiam paaiškinti kiek viso kainuotų statyba, be jokių koncesijų ar pan. Dėkingas iš anksto
                                    Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                    Comment


                                      /\ gana seniai apie tai kalbėjom. Jei gerai pamenu, tai 98 milijonai eurų (338 milijonai litų) buvo prieš perkeliant V.I.P. ložes ir sumažinant arenos aukštį. Dabar ši suma turėtų būti kiek mažesnė.

                                      Tuo metu visų darbų sąmata, įskaitant infrastruktūrą ir koncesijos mokesčius, buvo 487 milijonai litų (141 milijonas eurų). Įvedus minėtus pakeitimus kaina sumažėjo 47 milijonais litų iki 440. Pagal proporcijas galim apytiksliai paskaičiuoti, nors ir nebus visiškai tikslu, bet į lankas irgi nenugrybausim. Manau, kad dabar ši suma siekia šiek tiek daugiau 300-ų milijonų litų, ne daugiau 310 milijonų (žinoma, galiu ir klysti).
                                      Paskutinis taisė ; 2007.07.03, 18:21.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Klausykit, nejau kauno vyram taip ziauriai truksta lankstumo???

                                        Mano ideja tokia: (gal kas nors ja jau ir svarste)
                                        Imame BBI projekta ir pastatome arena be dideliu prabangos elementu ir dideliu technologiniu naujoviu. Bet padarome viska taip kad ateityje, prireikus tai butu galima irengti.
                                        Pradziai atsizvelgiam tik i eurolygos ir kitus koncertam keliamus reikalavimus. Juk per daug naivu butu tiketis kad pastacius arena su geriausia iranga pas mus atvaziuos robis ar madona ir pavyks is arenos gauti pajamu...

                                        Kodel siauliai galejo zerinti stikla veztis ir JAV ir padaryti tai uz normalia kaina?
                                        Kodel kaune niekas neiesko alternatyvu medziagoms?
                                        Mes ka neturime geru inzinieriu?
                                        Tereikia paspausti francus. Jei atsisakys, viskas baigiam.
                                        O cia is tuscio i kiaura pilsto...

                                        Comment


                                          Cia truputi ne y tema, bet Siauliai stiklus ne is JAV vezesi, tie stiklai Lietuvoj gaminti kiek zinau
                                          LKA

                                          Comment

                                          Working...
                                          X